20. maja w Amfiteatrze w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się organizowany przez Fundację "Potrafisz Polsko" oraz GOK Iwonicz-Zdrój ekologiczny piknik charytatywny.

Zagrają Jahfahrai, RutheFort oraz gwiazda wieczoru Paweł Kukiz z zespołem. Ponadto wystąpią zespoły lokalne. Odbędą się wystawy żywności ekologicznej połączone z degustacją, dodatkowo dostępna będzie strefa gastronomiczna. Dla dzieci również mnóstwo atrakcji - zabawy, smakołyki, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny oraz przejażdżki konne.

Prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, której celem jest pomoc finansowa potrzebującemu chłopcu. Franio Barud urodził się 29. grudnia 2014 roku z zespołem wad wrodzonych - niepełną asocjacją VACTERL. Ma chore serduszko, tylko jedną nerkę, częściowo uszkodzony nerw wzrokowy, padaczkę. Chłopiec ma założoną rurkę tracheostomijną, nie potrafi samodzielnie jeść, jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym, ma niedowład spastyczny czterokończynowy, dlatego też wymaga rehabilitacji ogólnorozwojowej.  Zebrane pieniądze na pewno pomogą w walce o lepsze jutro chłopca.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Komentarze  

0 #1 profile8764 2018-10-31 09:36
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

https://wlahn.de/images/photos/1040/285/e0c3f472cab7fac74ff95454.jpg
Cytować

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.
2. Komentuj. Nie obrażaj.
3. Wszelkie komentarze zamieszczone tutaj nie są weryfikowane przez administratora i są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a także nie może być z nimi utożsamiany.

Kod antyspamowy
Odśwież